5 способів економії на новорічних подарунках

  Автор:

В очікуванні казкових вражень наближається Новий рік. Хочеться порадувати своїх рідних, друзів, колег чудовими новорічними подарунками. Як приділити увагу кожному й не переплатити при цьому зайвих грошей. Пропонуємо 5 способів економії на новорічних подарунках.

1. Купуйте подарунки раніше.

Як часто Ви купуєте новорічні подарунки в останні дні або години перед Новим роком? Потурбуйтесь про подарунки для своїх близьких раніше, мінімум за місяць-два до свята. Ви зможете ретельно продумати та вибрати гарний подарунок, а також зекономити при цьому. Адже традиційно перед Новим роком ціни ростуть, навіть з різдвяним знижками -50% і більше подарунок буде дорожче, ніж у листопаді. Збільшується ціна й на цукерки провідних кондитерських фабрик, тому поспішайте придбати також солодкі новорічні подарунки.(термін зберігання цукерок в них до 25 лютого).

2. Оптом та наборами – дешевше

Дед морозsНоворічні подарунки будуть коштувати дешевше, якщо їх купувати не тільки раніше, а й оптом або наборами. Наприклад, солодкі новорічні подарунки для малечі та дорослих можна замовити оптом на нашому сайті.

Ще економна порада- набори. Придбайте в крамниці набір, наприклад, з 6 яскравих чашок. Гарно та креативно упакуйте кожну чашку- ось і готові новорічні подарунки для 6 Ваших друзів.

3. Святкове пакування-своїми руками.

Багато грошей у новорічному подарунку займає пакування, особливо коли Ви купуєте багато подарунків. Придбайте в крамниці яскраві стрічки, оригінальний пакувальний папір або фольгу, скотч. Проявіть творчу фантазію, й Ваш подарунок буде неординарним й особливим.

38

4. Подарунок hand- made

Сьогодні особливо ціниться подарунок, зроблений своїми руками. Це оригінальний та ексклюзивний подарунок. До того ж в кожний такий дарунок вкладено частку своєї душі та любові. Вишита картина або подушка, іграшка на ялинку, вази в техніці декупаж, мило ручної роботи. Можна також придбати ексклюзивні подарунки, зроблені народними майстрами за оптовими цінами.

5. Індивідуальний подарунок для Ваших близьких.

Ваші рідні та друзі мають певні захоплення? Звичайно, можна подарувати всім стандартні однакові подарунки, але цінними для них можуть стати й маленькі недороги презенти. Наприклад, читачу сподобається цікава книга у подарунок, з радістю прийме музичний диск меломан, великий пакет ласощів - любитель смаколиків, вишивальниці- набір ниток та тканини.

В тому, як зекономити на новорічних подарунках, головне –Ваше відношення й фантазія. Недаремно кажуть, що подарунок, зроблений від щирого серця, з любов'ю, набагато цінніший і приємніший, ніж куплений за великі гроші.

Оставьте свой комментарий:

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге