Цікаві ідеї новорічного декору стільців

  Автор:

В очікуванні Новорічного дива святково прикрашається вся оселя. Кожна деталь декору нагадує про наближення чарівного радісного моменту. Новий рік - свято сімейне. За накритим урочистим столом збирається вся родина. Новорічний декор стільців доповнить святково сервірований стіл. Ділимось з Вами цікавими ідеями декору.

Прикрасити стільці до Нового року просто, потрібно лише трохи зусиль та Вашої фантазії. Декор легко зробити своїми руками. На яскраву стрічку прикріпіть зелені гілочки ялинки або сосни, доповніть шишками та іграшками –кулями, пов'яжіть на стілець. Елегантна та вишукана прикраса готова.

fBzKp39l

Традиційний різдвяний вінок або носочок, прикріплений до спинки стільця, стане чудовою прикрасою до Нового року.

декор стула 28

Кілька новорічних іграшок на гірляндах або яскравих стрічках закріпіть на стільці. Доповніть дзвіночками, дерев”яними фігурками, намистом, сніжинками, цукерками. Пов’яжіть великий бант на стілець, прикрасьте його живими або засушеними квітами. Такий оригінальний декор подарує святковий настрій всім гостям.

декор стула2

Легко та швидко можна прикрасити стілець за допомогою в’язаного шарфа. Зав”яжіть його на спинці стільця та закріпіть вузол сніжинкою.

декор стула17

Чудова ідея прикрашати стільці яскравими чохлами. Їх легко пошити самим. Колір чохлів підберіть в тон святковій сервіровці стола. Такий новорічний декор стільців створює затишну та гостинну атмосферу.
декор стула4

Потішно та радісно виглядають чохли з різними казковими героями. Дітям особливо подобається така цікава ідея декора, адже до них на гостину приходять сніговики, Дід Мороз із Снігуронькою, ведмедики, олені, гноми. В такій чарівній компанії цікавіше ласувати різними смаколиками та Новий рік зустрічати веселіше.

декор стула13

Святково «вдягнений» у шапочку та носочки новорічний стілець приємно вразить Ваших гостей. Така забавна та оригінальна ідея новорічного декору сподобається всім.

декор стула18

Лише трохи фантазії та уяви перетворить Вашу оселю на чарівну новорічну казку.

Оставьте свой комментарий:

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге