Найкращій Вибір Солодких Новорічних подарунків

  Автор:

Чарівне Новорічне свято дарує нові надії, нові радощі, нове щастя у кожний дім. Ми вітаємо Вас з наступаючим Новим роком. Бажаємо здійснення Ваших мрій, міцного здоров”я, успіху, добробуту та великих досягнень.

ТМ «Альфа» з м. Богуслав Київської області успішно працює на українському ринку вже 18 років.

Наші солодкі подарунки принесли радість сотням тисяч дітей та дорослих.

Великий досвід роботи дозволив ретельно вивчити смаки та побажання наших клієнтів та забезпечити якісний сервіс.

Наші переваги:

Ми пропонуємо Найкращий Вибір Солодких Новорічних Подарунків для дітей та дорослих.

Подарункові набори сформовані з найсмачніших цукерок популярних українських виробників «Рошен», «АВК», «Світоч»,»Житомирські ласощі» та «Конті», а також імпортних цукерок виробництва «Ферреро» та «Марс».

 

Ви можете також обрати солодкий дарунок, наповнений цукерками виключно одного виробника. Для дорослих пропонуються набори цукерок з вмістом алкоголю: шоколадні цукерки з віскі, горілкою, пуншем та лікером. Широкий асортимент наших новорічних наборів до свята Миколая, Нового року та Різдва включає понад 200 варіантів, причому по Вашому бажанню наш готовий варіант можна змінити або доповнити.

Понад 100 Варіантів Святкової Упаковки. Крім традиційної, ми використовуємо оригінальні та ексклюзивні упаковки, виготовлені майстрами вручну спеціально на замовлення ТМ «Альфа».

Асортимент постійно збільшується:

  • металізовані пакети з фольги;
  • картонні коробки, в тому числі ламіновані;
  • текстильні мішечки та рукавички з органзи, флісу, парчі та фатіну;
  • туби;
  • коробки та шкатулки з жесті, металу та пластику;
  • функціональна упаковка 2-в-1, в яку входять цукерки та іграшка-сюрприз;
  • ексклюзивна м”яка іграшка-упаковка;
  • унікальні дерев”яні упаковки, виготовлені вручну.

Широкі Можливості Для Реклами Вашого Бренду. Ми виготовляємо вітальні листівки, ручки та наклейки на подарунки з Вашим Логотипом. Унікальною пропозицією цього року є Брендований Новорічний Шоколад (молочний Рошен або Амур Конті), на упаковці якого буде розміщено Ваш логотип та обраний святковий малюнок.

Приклади Логотипів та Листівок наших клієнтів:

Наші ціни поза конкуренцією. Ви можете переконатись у цьому , порівнявши їх з цінами кондитерських фабрик. Але...Перевага ТМ «Альфа» - Вигідні пропозиції, гнучка система знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Найвигідніші умови співпраці. Форма оплати довільна. Доставка продукції в найближчі регіони здійснюється нами, за наш рахунок. В дальні регіони ми відправляємо замовлення «Новою поштою», умови такої доставки обговорюються додатково.

Наші клієнти - профспілки державних установ та організацій, приватні фірми та підприємства, дитячі та спортивні організації, благодійні організації, профспілки фабрик та заводів, банки, батьківські комітети дитячих садочків та шкіл.

Наша місія: допомогти вибрати оптимальні Новорічні подарунки з врахуванням Ваших побажань, забезпечити якісне професійне обслуговування та високий сервіс.
ТМ «Альфа»- Найкращий Вибір Солодких Новорічних подарунків оптом!

Телефонуйте! Ми з радістю допоможемо Вам!

Наші телефони: +380973888608

Оставьте свой комментарий:

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге