Новорічні подарунки 2017 оптом. Каталог, Акції, Новинки.

  Автор:

Найкращі Солодкі Новорічні Подарунки оптом від ТМ "Альфа" з м. Богуслав Київської області принесли радість сотням тисяч дітей та дорослих. Ми успішно працюємо на українському ринку вже 20 років.  Великий досвід роботи дозволив ретельно вивчити смаки, побажання наших клієнтів,  забезпечити якісний сервіс. Ми пропонуємо гарні, свіжі та смачні Новорічні Подарунки по оптимальним цінам. Продовжуємо цю традицію і в кампанії 2016-2017 року.

Насамперед, вітаємо Вас з прийдешнім Новим 2017 роком. Бажаємо творчого натхнення, реалізації самих сміливих ідей, нових професійних досягнень, наполегливості та успіхів, здоров”я та добробуту родині, а саме головне МИРУ та Процвітання нашій Україні!

Особливості Новорічної кампанії ТМ Альфа 2016-2017

Найсмачні цукерки, цікаві новинки, гарна приваблива традиційна та ексклюзивна упаковка, а також вигідні ціни, індивідуальний підхід, відмінний сервіс - традиційно пропонуємо в Новорічній кампанії 2016-2017. Розкажемо про це детальніше:

Цукерки - у наших подарунках свіжі смачні цукерки по оптимальній вартості.

  • Асортимент цукерок. Солодощі у подарунках ретельно відібрані за рейтингом вподобань наших клієнтів.  В астортименті найсмачніші  шоколадні цукерки, карамель, штучні великі солодощі (батончики, печиво, шоколад, зефір та інші).Це кращі пропозиції від популярних українських брендів: Рошен, Світоч, АВК, Житомирські Ласощі, харьківські Лісова Казка та Балу, київський Лорд, дніпровські Клім та Дніпро Трюф Роял.
  • Солодкі Новинки. Разом із смачними новинками відомих виробників астортимент цукерок поповнився найкращими пропозиціями від невеликих кондитерських фабрик з різних куточків України: полтавський Домінік, ТМ Волинські солодощі, ТМ Золотий вік з Кропивницького (бувшого Кіровограду), Херсоньска Кондитерська фабрика, Харьківська бісквітна фабрика, фабрика Рокс із Сміли. Солодощі цих виробників мають гарний смак й приємну низьку ціну.
  • Оптимальна ціна подарунку. В кампанії 2016-2017 року ми знову поза конкурецією у співвідношенні ціна та якість новорічних подарунків. Адже доповнення асортименту цукерками невеликих виробників дозволило зберегти ціни на рівні минулого року на фоні загального здорожчання. При цьому зберігся гарний смак цукерок та вага подарунку.
  • Свіжість цукерок. Всі солодощі у подарунках мають мінімальний термін реалізації 6 місяців.(окрім цукерки "Корівка", виробник зменшив термін до 3-х місяців). Ми ґарантуємо, що станом на 1 лютого 2017 року цукеркам залишиться ще 2/3 терміну споживання. Адже ми НЕ купуємо ( як багато інших ) цукерки подешевше у серпні. Ми закуповуємо тільки свіжі цукерки згідно Вашому замовленню напряму у виробника. Ви замовили - ми виконуємо. Доставляємо в обумовлені дати.

Весь асортимент цукерок  та орієнтовні ціни на набори цукерок  Ви можете подивитись на цій сторінці:  Набори цукерок.  

Дегустац

Упаковка - це широкий асортимент за низькими цінами на Ваш вибір. Ми пропонуємо понад 100 Варіантів Святкової Упаковки:  популярні масові ( пакет, картон, мішечки, туби) та ексклюзивні (ручна робота, виготовлені майстрами шкатулки, м'які іграшки, вироби з дерева) види упаковок. Є також новинки - пропозиції з символом  2017 року - Півнем.

tradicijna-upakovka

Асортимент упаковки представлений тутНоворічні подарунки. Упаковка.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Хочемо зазначити, що Ви можете скласти також свій індивідуальний варіант новорічного подарунку з запропонованих цукерок та обрати до них упаковку або поміняти базовий склад набору (додати чи забрати цукерку).
 Ми в цьому з радістю допоможемо)) Зателефонуйте або надішліть нам листа з обраним варіантом цукерок, упаковки та бюджетом одного подарунку, ми порахуємо ціну і підберемо для Вас найкращий асортимент солодощів та зовнішній вигляд подарунків. Дивіться тут- Наші контакти .
Group of four children in Christmas hat with presents
Реклама Вашого бренду - ми надаємо унікальну можливість розмістити логотип Вашого підприємства чи організації з привітанням на шоколаді, пряниках ручної роботи, на листівках до мішечків, наліпках до картону, упаковці - фоторамці, м'яких іграшках.
Зразки контрольних наліпок та листівок.
reklama-brendu-na-novorichnix-podarunkax

Найвигідніші умови співпраці. Форма оплати довільна. Доставка продукції в найближчі регіони здійснюється нами, за наш рахунок. В дальні регіони ми відправляємо замовлення «Новою поштою», умови такої доставки обговорюються додатково. Читайте також: Доставка и оплата

 Акція "Раннє замовлення" діє до 11 листопада.

 Чим вигідне для Вас раннє замовлення:
  • Замовлення ми приймаємо вже зараз. Цукерки доставляються  до нас після Вашого замовлення. Це ґарантує їх свіжість. Термін споживання цукерок не менше 6 місяців. При цьому доставимо новорічні подарунки у зручні для Вас дати.
  • Раннє замовлення до 11 листопада дозволить Вам  отримати ВСІ замовлені види цукерок в подарунку зі 100% гарантією. Якщо замовлення зроблено пізніше, ми запропонуємо рівнозаміну  можливих відсутніх окремих видів цукерок за Вашей згодою.
  • До 11 листопада  діє ґарантована  знижка 5 % від ціни каталога - при укладанні угоди та оплаті Вашого замовлення до 11 листопада.
  • Додаткові знижки можливі та обговорються індивідуально з клієнтом, в залежності від суми, кількості замовлень, форми доставки.

***  З метою захисту наших  клієнтів та фірми від можливого впливу інфляції та зростання ціни на подарунки, ми пропонуємо робити замовлення та оплачувати його за можливістю та бажанням в жовтні.  При оплаті до 15 листопада Новорічні подарунки в документах ми оформимо  як кондитерські вироби або солодощі. Адже за законом України «Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно- різдвяних свят для дітей та придбання дитячих святкових подарунків», оплата подарунків без оподаткування має здійснюватися з 15 листопада по 15 січня. Ми не є платниками ПДВ. Таким чином, ми йдемо назустріч нашим клієнтам. При цьому поставка новорічних подарунків буде здійснюватись в зручний для Вас час.

Отримайте Повний Каталог Новорічних подарунків 2017

Для цього внесіть, будь ласка, Ваш дійсний email та ім'я у форму нижче. Та натисніть "Отримати".

Оставьте свой комментарий:

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге