Офіційні Вихідні дні на Новорічні свята 2015

  Автор:

Наближається Новий рік та Різдво Христове. Багато людей у передчутті радісного свята планують свій відпочинок та купують новорічні подарунки під ялинку й на Різдво. Які офіційні вихідні дні на Новорічні свята 2015 року?

Кабінет Міністрів надає українцям можливість відпочити всього за дев”ять днів, з 1 по 4 січня ( з четверга по неділю включно) та з 7 по 11 січня ( з середи по неділю включно). Робочими днями будуть 5 та 6 січня. Отож, офіційні державні вихідні припадають на святкування Нового року та Різдва. Але відпрацювати додаткові дні відпочинку все ж прийдеться))) Коли?

календарь

За заявою прес-служби Кабінету Міністрів України три офіційні вихідні дні відпочинку на Новій рік 2015, а саме 2, 8, 9 січня, які співпали з робочими днями, доведеться відпрацьовувати по суботам.

Робочі додаткові дні встановлені відповідно на суботу 17 та 31 січня 2015 року, також третій робочий день припадає на суботу 14 лютого 2015 року.

Отож, гарного та веселого Вам відпочинку, щасливого Нового року та Різдва Христового в добробуті та злагоді! Не забудьте подбати про новорічні подарунки для рідних та близьких)))

Оставьте свой комментарий:

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге