Ексклюзивні подарунки

До Наборів Цукерок , разом з традиційною Масовою упаковкою,  пропонуємо Ексклюзивну упаковку, яка виготовляється та розписується  майстрами вручну. Це миргородські та петриківськи майстри розпису, косівськи різбляри. В цьому році асортимент ексклюзивних подарунків поповнився оригінальними виробами із сіна: кошиками, сніговиками, санчатами. Такий подарунок є модним, унікальним та неповторним.

Асортимент цукерок та орієнтовну  ціну наборів цукерок ви можете подивитись тут.

А ще краще - Отримайте наш Повний Каталог Солодких Новорічних подарунків з Акціями та Знижками на Вашу електронну пошту! Для цього внесіть, будь ласка, Ваш дійсний email та ім'я у форму в колонці справа на сайті. Та натисніть "Отримати".

Оригінальні шкатулки, вироби з дерева та сіна ручної роботи.

*** Кількість оригінальних  та ексклюзивних упаковок  обмежена! Поспішайте!

Отримайте наш Повний Каталог Солодких Новорічних подарунків з Акціями та Знижками на Вашу електронну пошту! Для цього внесіть, будь ласка, Ваш дійсний email та ім'я у форму в колонці справа на сайті. Та натисніть "Отримати".

Набори цукерок                                                    Традиційні подарунки

2 комментария
  1. Андрій

    Доброго дня! А як можна замовити подарунок – рюкзак Овечка Іриска???

    • Доброго дня! На жаль, замовлення на м”які іграшки ми вже не приймаємо. Поступила велика кількість замовлень на них, тому майстрині просто не встигнуть виготовити.

Оставьте свой комментарий или вопрос