Набори цукерок

Набори цукерок ми складаємо  до  Масової упаковки або Ексклюзивної упаковки за Вашим вибором. Так формуємо для Вас готові подарунки.

Отримайте наш Повний каталог солодких Новорічних подарунків. Для цього внесіть, будь ласка, Ваш дійсний email та ім'я у форму в колонці справа на сайті. Та настисніть "Отримати".

Подарункові набори сформовані з найсмачніших цукерок  українських брендів: Рошен, Світоч, АВК, харьківські Лісова Казка, Балу, ХБФ (бісквітна фабрика), дніпровські Клім та Дніпро Трюф Роял. Імпортні бренди:"Марс", "Нестле".

В цьому році НОВИНКОЮ стали цукерки від невеликих кондитерських фабрик з різних куточків України: ТМ Золотий вік з Кропивницького , Лукас (Кременчуг), Малбі фудс (Дніпро), Ріконд (Рівне), Sweet dom ЖЛ, КБФ Лорд. Солодощі цих виробників мають гарний смак й приємну низьку ціну.

Чудова можливість створити гарний об'ємний подарунок по доступній ціні - доповнити його улюбленими збільшеними ласощами діток -шоколадом, жувальним зефіром, печівом, батончиком, козінаками, халвою, десертом. Подарунок з ними буде виглядати повним, великим. Більший об'єм за ту ж ціну.

Асортимент наших новорічних наборів до свята Миколая, Нового року та Різдва включає 32 варіанта і містить 100 найменувань цукерок. Ми пропонуємо зразки наборів, але  по Вашому бажанню наш готовий варіант можна змінити, доповнити або сформувати свій склад подарунку.

Зміст сторінки: (гортайте, будь ласка, цю сторінку донизу )

  1. Асортимент цукерок, з яких формуються подарунки.(виробник, назва, фото)
  2. Набори цукерок. 32 варіант.( ціна, вага, кількість шт)

Цукерки в асортименті

Нижче представлений асортимент цукерок, які ми використовуємо у подарунках.

Набори цукерок для формування подарунків.

Для Вашої зручності у  списку кожного з 32-х наборів вагові цукерки розташовані по виробникам. На кожному варіанті набору цукерок вказаний номер  та внизу - вага, ціна, кількість штук.

Склад набору можна змінювати: забирати або додавати цукерки з асортименту на фото вгорі. Відповідно змінюється ціна та вага подарунку. Телефонуйте, ми порахуємо нову вартість складеного Вами набору. Наші контакти дивіться тут.

В асортименті - набори, що включають цукерки різних виробників. Ви можете також обрати солодкий подарунок, наповнений цукерками виключно одного виробника. Це варіанти №3 (Рошен), №11 (Світоч), №12 (АВК),  Варіанти № 7, 8, 10, 19 - чудово підійдуть для "Миколайчиків" - недорогих подарунків до Дня Святого Миколая.

Набори  цукерок у подарунках.

Варіант №1

Варіант №2

Набір цукерок № 3

Варіант №4

Варіант № 5

Варіант № 6 - Житомирські ласощі

Варіант № 7

Варіант № 8

Варіант №9 - Світоч

Варіант №10

Набір цукерок №11

Набір цукерок №12 - Рошен

Варіант №14

Варіант №15

Варіант №16 - Харків

Варіант №17

Варіант №18

Варіант №19

Варіант №20

Варіант №21

Варіант №22

Варіант №23

Варіант №24

Варіант №25 - ХБФ (Харків)

Варіант №26

Варіант №27

Варіант №28

Варіант №29

Варіант №30

Варіант №31

Варіант №32

***Ціни наборів цукерок можуть змінюватись. Актуальну пропозицію Ви можете побачити в нашому повному каталозі.

Отримайте наш Повний Каталог Солодких Новорічних подарунків з Акціями та Знижками на Вашу електронну пошту!

Для цього внесіть, будь ласка, Ваш дійсний email та ім'я у форму в колонці справа на сайті. Та натисніть "Отримати".

2 комментария

Оставьте свой комментарий или вопрос