Про нас

Чарівне Новорічне свято дарує нові надії, нове щастя у кожен дім. Вітаємо Вас з прийдешнім Новим роком і Різдвом. Бажаємо здійснення мрій, міцного здоров'я, успіху, добробуту, злагоди.

ТМ «Альфа» з міста Богуслав Київської області успішно працює на українському ринку вже 26 років. Наші солодкі подарунки принесли радість сотням тисяч дітей та дорослих.

Великий досвід роботи дозволив ретельно вивчити смаки й побажання наших клієнтів, забезпечити якісний сервіс.

Наші переваги:

Ми пропонуємо Найкращий Вибір Солодких Новорічних Подарунків для дітей та дорослих. Подарункові набори сформовані з 200 видів найсмачніших цукерок популярних українських брендів і невеликих кондитерських фабрик з різних куточків України.

Отримайте Каталог Новорічних подарунків тут: =Каталог=

Ви також можете сформувати власний склад солодкого новорічного подарунку на свій смак. У нас немає готових наборів. Ми виготовляємо подарунки згідно Вашого замовлення. Тому цукерки у наших солодких наборах ґарантовано свіжі.

З асортиментом цукерок Ви можете ознайомитись тут: =Набори цукерок=

Наша пропозиція включає понад 100 варіантів святкової упаковки. Це традиційні масові та ексклюзивні варіанти, виготовлені майстрами вручну спеціально на замовлення ТМ «Альфа». Асортимент упаоквки постійно збільшується:

Варіанти упаковки дивіться тут: =Упаковка до Новорічних подарунків=

Широкі Можливості Для Реклами Вашого Бренду. Ми виготовляємо вітальні листівки, ручки та наклейки на подарунки з Вашим Логотипом. Контрольні наклейки з логотипом  можуть бути використані для картонної, жерстяної та  керамічної упаковок. Приклади Логотипів та Листівок наших клієнтів:

Логотипи на наклейках та листівках

Найвигідніші умови співпраці. Форма оплати довільна. Доставка продукції в найближчі регіони здійснюється нами безкоштовно. В дальні регіони ми відправляємо замовлення «Новою поштою» безкоштовно. Мінімальне замовлення - від 4000 грн. Замовлення приймаємо до 15 грудня!

Дізнайтесь більше на цій сторінці: = Доставка й оплата=

Наші клієнти - профспілки державних установ та організацій, приватні фірми та підприємства, дитячі та спортивні організації, благодійні організації, профспілки фабрик та заводів, банки, батьківські комітети дитячих садочків та шкіл.

Дивіть відгуки наших клієнтів тут: =Наші клієнти=

Наша місія: допомогти вибрати оптимальні Новорічні подарунки з врахуванням Ваших побажань, забезпечити якісне професійне обслуговування та високий сервіс.
ТМ «Альфа»- Найкращий Вибір Солодких Новорічних подарунків оптом!

Телефонуйте! Ми з радістю допоможемо Вам!

Наші телефони: Євгеній: +38-097-388-86-08, Олена +38-067-974-00-11

Отримайте наш Каталог Солодких Новорічних подарунків

з Акціями та Знижками на Вашу електронну пошту!

Для цього внесіть, будь ласка, Ваш дійсний email та ім'я у форму в колонці справа на сайті або внизу статті. Та натисніть "Отримати".

 

Один комментарий
  1. Pingback: Солодкі Новорічні подарунки 2018 оптом. Акції, Новинки, Каталог. | Новорічні подарунки

Оставьте свой комментарий или вопрос