7 кольорових ідей сервіровки новорічного столу

  Автор:

Святковий декор створює радісну та урочисту атмосферу в оселі у Новорічну ніч. Особливо привабливо виглядає стильна сервіровка новорічного столу. Вона надає апетитним та смачним стравам вишуканості. Яка кольорова гамма декору стола на Новий рік 2015 актуальна сьогодні? Пропонуємо 7 кольорових ідей.

Святкові кольори сервіровки новорічного столу 2015 можуть бути різними. Елегантне поєднання 2-3 основних кольорів в декорі стола є більш класичним варіантом. А яскраве різноманіття відтінків , навпаки, створить невимушений та грайливий настрій. В тон основного святкового оздоблення оселі підберіть Ваші улюблені кольори сервіровки новорічного столу.

Зелений та червоний – традиційні кольори Нового року. Їх можна доповнити золотистим та білим відтінками. Така сервіровка новорічного столу додасть оселі затишку та відчуття казкового свята. Святковим акцентом на столі стане класичний різдвяний вінок зі свічками, маленькі казкові будиночки або мініатюрні ялинки в центрі столу.

Праздничная сервировка25,

 

Актуальними кольорами 2015 року – року Синьої Дерев"яної Вівці ( Кози) - є синій та зелений.

wpid-zmAjYxFb2PU

Зелений- символ вічного життя та благополуччя. В поєднанні з золотистим відтінком цей колір додає сервіровці елегантності та розкоші. Кожному гостю буде приємно отримати новорічний подарунок в золотистій упаковці або оригінальну листівочку, яку Ви поклали на тарілку або поруч з нею. Доповніть сервіровку шикарними серветками, ялинковими іграшками, свічками.

Праздничная сервировка53

Сріблясто-синя гамма нагадує сніжинки, що виблискують і мерехтять на зимовому сонці. Такі сніжні кольори –тренд в Новорічному декорі 2015. Вони додають урочистості, ніжності та загадковості. Доповніть сервіровку стрічками, іграшками, гарними підсвічниками, гірляндами.

Праздничная сервировка 34

 

Золотий колір символізує багатство, розкіш, щедрість. Вишукано в сервіровці новорічного столу виглядає поєднання золотого та білого кольорів. Золотистий наліт на бокалах, свічках, ялинкових іграшках просто зробити за допомогою клею та блиску.

сервировка стола1

Тренд Нового 2015 року – це декор в білому кольорі. Ніжність, благородство, невинність та чистота цього кольору створює урочисто-елегантний декор новорічного столу. Для сервіровки може підійти навіть простий сервіз білого кольору. А матеріали оздоблення столу краще підібрати дороги та якісні: шовк, льон, срібло.
servirovka-stola-novyi-god-rojdestvo

Червоний колір-символ радості, кохання, щастя. Пристрасний червоний та ніжний білий - чудове поєднання кольорів для сервіровки новорічного столу. Такий декор зробити просто. Накрийте стіл білою скатертиною, покладіть білий сервіз та доповніть сервіровку яскраво-червоними стрічками, серветками, новорічними іграшками, свічками.  Креативно та весело виглядають на столі різдвяні носочки для приборів.

Праздничная сервировка 41

Для сервіровки новорічного столу також підійдуть абсолютно різні кольори. Головне, щоб вони подобались та приносили радість та гармонію Вам та Вашім близьким.

З прийдешнім Новим роком!

Праздничная сервировка 778

Оставьте свой комментарий:

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге