Що подарувати дитині на Новорічні Свята. Топ-5 подарунків

  Автор:

Яскраві дитячі очі, сповнені щастя, мріють бачити всі батьки. Неймовірну радість відчуваєш, коли під ялинкою або під подушкою на Миколая, Ваша малеча знаходить саме те, що їй подобається. Що подарувати дитині на Новорічні Свята?

Таке питання задають собі батьки напередодні святкових днів. Хоча у сучасних крамницях широкій вибір подарунків, все ж намагаєшся знайти щось особливе саме для своєї дитини. Це може бути не обов”язково супердорогий дарунок, головне, щоб він був від душі й до смаку малечі.

1. Багато дітей полюбляють ласувати різними смаколиками. Особливо радіють Солодкім Новорічним Подарункам від Святого Миколая або Діда Мороза й Снігуроньки. Казкова торбинка, яскравий пакетик або весела картонна упаковка для солодощів є цікавою й найбільш популярною під ялинкою.

Але такий дарунок може бути не тільки смачним, а й оригінальним і функціональнім. Новорічна іграшка з цукерками, або колоритна упаковка 2-в-1, в якій є смаколики та іграшка-сюрприз. Це ще й практичний подарунок, тому що Ваша дитина довго буде ним гратися й насолоджуватись сюрпризом від Діда Мороза. А батькам менше мороки: іграшка та цукерки 2-в-1))).

Автентична українська іграшка з ласощами, виготовлена майстрами з деревини з художньою різьбою та розписом, формує гарний смак та знайомить дитину з народним мистецтвом. Краще таку ексклюзивну ручну роботу дарувати більш старшим діткам. Різноманітні шкатулки підійдуть для зберігання дитячих прикрас, олівців  або мілких іграшок.

2.Найкращій подарунок - книга, знають батьки з дитинства. Та й у сучасному світі ці слова не втратили свого значення. Книга- подарунок універсальний. Для кожного віку та уподобань Вашої дитини можна підібрати цікаву та яскраво ілюстровану книжку.

Книжка також може буди оригінальною. Кожна дитина неймовірно зрадіє книжці про себе. Чарівна казка, в який головний герой - Ваша малеча або вся родина - незабутній дарунок від Діда Мороза, який залишиться як пам”ять на все життя.

3.Іграшка- один з самих очікуваних подарунків на Новорічні свята. Для дітей –неймовірне щастя отримати свою маленьку мрію від Діда Мороза. Головне для батьків дізнатися про неї задовго до новорічних свят, щоб потім не бігати по крамницях і в останній момент що-небудь придбати.

Для кожного віку свої іграшки! Для самих маленьких – лялька, м'яка іграшка, машинка, іграшки-забавки, конструктори, лего та пазли з великим деталями. Розвиваючи ігри набули сьогодні особливої популярності.

Малечам з 5-6 років до попереднього переліку можна додати конструктори, головоломки, літачки, настільні ігри, набори посуду та меблів для ляльок, інтерактивні ляльки, які розмовляють, рухаються. Герої улюблених мультфільмів у вигляді ляльки, робота або м'якої іграшки неодмінно принесуть задоволення малюкам. Диск з улюбленими мультиками також буде доречним.

Старші діти з 9-10 років бажають більш сучасні іграшки: ляльки типу «Барби» з будинком, машинки та літаки з пультом дистанційного керування. В цьому віці Ваші чада починають колекціонувати різноманітні іграшки: літаки, автомобілі, ляльки. Наприклад, ляльки фарфорові, народні автентичні, різних народів світу. Доречним подарунком буде новинка до колекції Вашої дитини. Про сучасні технологічні іграшки та гаджети мріють підлітки. Дівчатка цікавляться першою дитячою косметикою, хлопчики –новими комп'ютерними забавками.

4. Спортивне знаряддя. У всяку пору року діти полюбляють бавитись, стрибати, бігати, рухатись. Вони неймовірно зрадіють, коли під ялиночкою знайдуть омріяні: м'яч, ковзани, ролики, велосипед, шахи або шашки, лижі, санки, набір для боксу, гантелі.

sports-equipment

5.Квиток від Діда Мороза на новорічну виставу до цирку, театру або дельфінарію стане чудовим сюрпризом до Нового року.

Дед морозsЯк дізнатися, що мріє отримати Ваша дитина на новорічні свята.

Напередодні свят попросіть малечу  написати листа Святому Миколаю та Діду Морозу.

Якщо Ваша дитина  ще не вміє писати, зробіть це разом, або намалюйте.
Казкового Вам Нового року!

 

Оставьте свой комментарий:

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге