Символ 2015 року

  Автор:

Символ 2015 року – Синя/ зелена дерев”яна Коза або Вівця. За східним гороскопом 19 лютого 2015 року в Японії будуть зустрічати рік Вівці, а у Китаї- рік Кози. Новий рік - це завжди нові сподівання, нові мрії, нова радість. Яким буде 2015 рік визначить характер та вдача його символу.

Новий рік буде успішним для наполегливих та працелюбних людей. Коза чи Вівця вперті, але разом з тим дуже обережні. Тому східний гороскоп радить зважено приймати рішення і не поспішати у важливих справах. Щастити у Новому році буде людям активним та обережним.

коза- символ года 2015 1Легка вдача, імпульсивність та непостійність тварин - символів 2015 року відома всім. Грайлива Коза чи Вівця любить повеселитися та розважитись. Але занадто захоплюватись веселощами не варто, бо це призведе до незапланованих та великих витрат.

Мінливий настрій Кози (Вівці) буде супроводжувати нас цілий 2015 рік. Але зваженість рішень допоможе вам приборкати легковажну та імпульсивну Козу (Вівцю) та мати успіх у ділових справах та особистому житті.

Символи прийдешнього року є тваринами домашніми, тому в Новому 2015 році особливу увагу потрібно приділити родинним стосункам та сім”ї. ЗустрічНового року бажано святкувати вдома в колі рідних та друзів. Прийдешній рік буде роком сім”ї та кохання.

Символ 2015 року – Синя/ зелена дерев”яна Коза або Вівця. Особливого забарвлення додає Новому 2015 року синій та зелений колір його символів. Синій за східними традиціями – це колір добробуту, спокою, затишку, вірності, колір неба та моря. Зелений – символ багатства, молодості, краси. Він несе в собі мир, спокій, кохання. Дерево символізує життя, розквіт, родючість.

Кажуть, щоб щастило у Новому 2015 році, потрібно мати його символи в домі та «задобрити» їх смаколиками.

Коза чи Вівця принесуть успіх, щастя, достаток, сімейний затишок, добробут, кохання в Ваш дім. Ми щиро Вам цього бажаємо та пропонуємо новинку - Новорічні подарунки – символи 2015 року. Ви знайдете їх у нашому каталозі Ексклюзивних подарунків.

Грайлива Коза чи Вівця будуть чудовим новорічним подарунком для дітей та дорослих. В таку іграшку можна вшити бірку з Вашим ЛОГОТИПОМ.

Солодкі новорічні подарунки - м'яка  іграшка- це оригінальний сюрприз під ялинку.  У велику овечку Боню цукерки кладуться в середину.

Символ 2015 року вівця 5
Символ 2015 року вівця3

Маленьким модникам та модницям допоможе бути в тренді в новому році стильний рюкзачок з символами 2015 року. Рюкзак наповнюється набором цукерок, щоб "задобрити" овечку та принести радість дітям.

Символ 2015 року вівця 4
Символ 2015 року вівця 8

Затишок та комфорт подарує  малечі  м'якенька подушечка -овечка.  А для дорослих вона може також бути оригінальним чехлом на новорічне шампаньске.

Символ 2015 року вівця 7
Символ 2015 року - коза 5Вітаємо Вас з прийдешнім Новим  роком. Бажаємо, щоб символи 2015 року принесли щастя та добробут у ваші родини!

 

Оставьте свой комментарий:

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге