Новорічні подарунки – символи 2015 року

  Автор:

Кажуть, щоб щастило у Новому 2015 році, потрібно мати його символи в домі та «задобрити» їх смаколиками. Символ 2015 року – Синя/ зелена дерев”яна Коза або Вівця.

Коза чи Вівця принесуть успіх, щастя, достаток, сімейний затишок, добробут, кохання в Ваш дім. Ми щиро Вам цього бажаємо та пропонуємо новинку - Новорічні подарунки – символи 2015 року.

Грайлива Коза чи Вівця будуть чудовим новорічним подарунком для дітей та дорослих. Всі іграшки, рюкзачки, подушки виготовляються українськими майстринями за нашим  замовленням. Це на конвеєрна фабрична робота, тому у кожну свою іграшку майстрині вкладають душу.

За Вашим бажанням у  таку чудову м"яку Іграшку  можна вшити бірку з ЛОГОТИПОМ Вашої профспілкової організації,  фірми чи підприємства.

Символ 2015 року - коза 3

Солодкі новорічні подарунки - м'яка іграшка- це оригінальний сюрприз під ялинку. У велику овечку Боню цукерки кладуться в середину.

Символ 2015 року вівця 5

Символ 2015 року вівця3

Маленьким модникам та модницям допоможе бути в тренді в новому році стильний рюкзачок з символами 2015 року. Рюкзак наповнюється набором цукерок, щоб "задобрити" овечку та принести радість дітям.

Символ 2015 року - коза 6
Символ 2015 року вівця 8
Символ 2015 року вівця 4

Затишок та комфорт подарує малечі м"якенька подушечка -овечка. А для дорослих вона може також бути оригінальним чехлом на новорічне шампаньске.

Символ 2015 року вівця 7
Символ 2015 року - коза 5

На м'які іграшки- символи року краще робити замовлення раніше, щоб майстрині  встигли виготовити їх для Вас.

Вітаємо Вас з прийдешнім Новим роком. Бажаємо, щоб символи 2015 року принесли щастя та добробут у ваші родини!

Оставьте свой комментарий:

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге