Як модно прикрасити ялинку в 2014 році

  Автор:

Новий рік неможливо уявити без головного символа свята - ялинки. Чарівна лісова красуня наповнює дім ароматом хвої, радісними сподіваннями, казковою атмосферою. Як модно прикрасити ялинку в 2014 році, символом якого є Синій Дерев”яний кінь.

Стильна, модна, гарна ялинка, штучна або справжня, прикрасить Ваш дім, подарує радість, святковий новорічний настрій та затишок. Кажуть, щоб новий рік був вдалим та щедрим, треба «задобрити» символ прийдешнього 2014 року – благородного Коня. Особливу увагу слід приділити вибору прикрас для ялинки.

Кінь любить нові враження, креативні ідеї, свободу в творчості, тому сміливо фантазуйте та здивуйте рідних незвичайними прикрасами для ялинки. Але кінь - тварина елегантна, аристократична. У всьому цінує стриманість та міру. Прикрас на ялинці не має бути занадто багато.

В 2014 році модно декорувати ялинку однаковими за розмірами іграшками. Якщо ж вони різні, то краще розвісити самі маленькі зверху, середні - в центрі, а більші – знизу. На одній лінії мають бути розміщені іграшки схожого розміру. Найгарніші – в центрі ялинки, на самому видному місці, серед них обов’язково повісьте іграшку-коня. Більш скромніші прикраси розташуйте збоку.

Horse Christmas tree toy

Улюблені новорічні іграшки на ялинці господаря 2014 року – підкови, дзвіночки, дерев’яні та оригінальні солом’яні вироби ручної роботи, та різні ласощі: яблука, цукерки, пряники, солодощі, горіхи. Підкови можна зробити самим з картону, обмотаного яскравими синіми, золотистими або сріблястими стрічками. Яблука зробити з пап’є- маше, а горіхи розфарбувати в золото або срібло за допомогою фарби з балончика. Кінь любить працьовитих, тому постарайтесь на славу.

be015565933-podarki-k-prazdnikam-podkova-novogodnyaya-n7820

6415a__1-beautiful-piece-of-jewelry-624x578

Ексклюзивно и стильно виглядає на ялинці декор з живих квітів та сухого різнотрав’я, що до вподоби Коню. Це модний тренд декору ялинки 2014 року. Живі квіти зрізають зі стебла та наколюють на голки ялинки. Краще взяти сухі квіти, або живі, які довго не в’януть, наприклад, орхидеї, фрезії, лілії. Щоб живі квіти довше прикрашали ялинку, потримайте їх кілька годин у воді з аспірином.

628x471

Креативно виглядають на новорічній ялинці  м’які іграшки та фотографії.

Новогодняя елка 2
christmas-tree-decoration4

2014 рік- рік Синього коня. Синій та усі відтінки зеленого актуальні в наступному році. Ялинка, прикрашена в сріблясто-синій гамі, буде виглядати особливо стильно. Тут можна використати сині кулі або великі сині банти, додати блиску штучного сріблястого інею та серпантину з прозорої органзи.
dekorirajte-go-domot-vo-sino-13
Christmas-Tree-Decorating-Ideas-Luxury1

Білий колір виходить у фаворити 2014 року. Білосніжні прикраси роблять ялинку казково нарядною та урочистою.
ArchitectureArtDesigns-Beautiful-Christmas-Tree-Decorating-Ideas-20

Неординарний та неочікуваний підхід до декору новорічної ялинки –відсутність будь-яких іграшок. Штучний іней та блиск, синій чи білий, який мерехтить на чарівній лісовій красуні, надає особливого шику та стилю новорічному вечору.

Гірлянда, яка радує святковими вогниками , прикрасить будь-яку ялинку. Буде що запалювати Діду Морозу в Новорічну ніч))

ab33cb1d3a19cbdf47cb64d0cfc8c104

Кінь з повагою ставиться до сімейних цінностей. Дуже добре стильно та модно прикрасити ялинку в 2014 році разом усією сім’єю. Перетворіть підготовку до Нового року на веселе та творче заняття, робіть це з повагою та любов’ю. Символ Нового 2014 року оцінить Ваші старання)))

З Новим Роком! Щастя та добробуту Вам та Вашій родині!

Оставьте свой комментарий:

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге