Як називають Діда Мороза в різних країнах світу

  Автор:

Чарівний Дід Мороз приходить в новорічну ніч з великою торбою подарунків до діточок. Всі чекають з нетерпінням цього доброго Дідуся. В різних країнах світу свої особливі новорічні традиції та свій Дід Мороз. Як називають Діда Мороза в різних країнах світу.

В Україні традиційно вітає дітей з новорічними святами добрий Святий Миколай. Він тихенько вночі кладе подаруночки, які називають «миколайчиками» під подушки всім слухняним малюкам.

Миколай

Разом зі своєю внучкою Снігуронькою до українських та російських діточок приїздить на льодяних санях Дід Мороз. Білосніжні коні возять його по сніжним дорогам від хати до хати. В одній руці старенький дідусь тримає кришталеву чарівну палицю, а в другий - те чого більше за все чекають дітки – новорічні подарунки. Їх Дід Мороз кладе вночі під ялинку. В Росії Діда Мороза називають також Морозко або Дід Тріскунець.

Дед Мороз

Таємно прокрадається в будинок через димар американський Дід Мороз- Санта Клаус. Він одягнений у червону курточку та ковпак, на оленях летить по небу. А щоб полетіти, Санта Клаус засовує палець в оленячий ніс. Є у Санта Клауса приятель – олень Рудольф - Червоний ніс, який вміє розмовляти.

Санта Клаус1

Пер Ноель- французський Дід Мороз. Він ходить в новорічну ніч по дахам, спускається в будинок по димарю та залишає свої подарунки у взутті маленьких діток.

Японський Дід Мороз зветься Одзі-Сан. Він стукає у дзвін 108 разів та сповіщає всіх про настання Нового року. А подарунки привозить на великому кораблі. Самий бажаний новорічний подарунок в Японії – Кумаде. Це невеличкі граблі з бамбука, для того щоб загрібати побільше щастя.

Японский Д

Святий Миколай – це ще й польський та бельгійський Дід Мороз. В єпископській білій мантії Святий Миколай їздить на коні у супроводі слуги Чорного Пітера, який носить в одній руці - мішок з подарунками, а в другий – пучечок різочок для неслухняних дітей. Особливий подарунок від Святого Миколая добрій родині – золоте яблучко у черевичку.

Бельгия

Італійський Дід Мороз, Баббо Натале, дуже любить молочко та димарі. В новорічну ніч для нього обов”зково залишають горнятко улюбленого напою. Разом з Баббо Натале ходить чарівна фея Бефана та водить за собою віслюка з мішком подарунків. Золотим ключиком вона відмикає будинки та кладе очікувані новорічні сюрпризи у дитячі черевики.

Итальянский Д

Юль Томтен, або Йолотомтен, це- швецький Дід Мороз, якого називають різдвяним гномом. Він живе в чарівному лісі разом з своїм помічником - сніговиком Дасті. У цьому таємничому лісі по стежкам ходять маленькі Ельфи. Обережно, не наступіть.

Шведский Д

На великій горі Корвантунтурі, що перекладається як гора - вухо, стоїть хатинка фінського Діда Мороза – Йоулупукки. Він живе разом з дружиною Муорі та маленькими гномами. Усі подарунки Йоулупукки привозить діткам на козлі, носить червону куртку з козлячої шкури та ковпак.

Финский Д

В різних країнах діти нетерпляче чекають подарунки від різних Дідусів Морозів, але свято Нового року для малюків та дорослих усього світу неодмінно є чарівним та казковим.
З Новим роком!

Оставьте свой комментарий:

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге