Як прикрасити оселю до Нового року 2014

  Автор:

Чарівне новорічне свято дарує радість та казкові надії. Щоб створити в оселі урочисту атмосферу та чудовий святковий настрій прикрасьте її творчо, з натхненням. Для цього потрібно лише трохи зусиль та фантазії. Багато стильних декоративних деталей можна зробити своїми руками. Ми пропонуємо кілька ідей, як прикрасити оселю до Нового року 2014.

Гармонійно та стильно виглядає декор всього дому в одній кольоровій гаммі. Це може бути традиційне поєднання червоного та зеленого кольорів. Елегантність притаманна сріблясто-білій, синьо-білій або червоно-білій гаммі. Улюблені кольори символа 2014 року , Синього Коня - синій та зелений. Ваша оселя в честь господаря року може бути оздоблена сріблясто-синіми або золотисто-зеленими кольорами.

ArchitectureArtDesigns-Beautiful-Christmas-Tree-Decorating-Ideas-20

dekorirajte-go-domot-vo-sino-13

венок6

венок7

интерьер общий2

Символ 2014 року - дерев'яний кінь. Прикрасьте оселю різними виробами з деревини або соломи: сувеніри, вази, посуд. Дерев”яні фігурки коня повісьте на ялинку, гірлянду,вікно, стіни, стелю, на різдвяний віночок. Розставте по дому статуетки коня. Картини, посуд, серветки з зображенням господаря року також стануть у нагоді. Дзвіночки - бубонці та підкови справжні амулети року 2014 доречні на дверях, вікнах, у гірляндах, на ялинці, на святковому столі. Дзвін бубонців та підкови – на щастя, вони принесуть в дім достаток, успіх, добро, радість.

640x480_elka-derevyannaya-novyij-god-loshadka-bant

венок5

Різдвяний вінок гостинно прикрашає вхідні двері. Святковий настрій починається вже з порога. Вінок просто зробити своїми руками з гілок ялинки чи сосни, з виноградної лози, ниток, тканини. Декоруйте віночок шишками , яскравими стрічками, горішками, живими чи сухими квітами, іграшками, солодощами, намистом, фруктами.

венок18

венок14

венок20

венок22

венок21

венок2

венок25

рождественский венок25

Ялинка - головна прикраса святкової новорічної оселі. Не шкодуйте фантазії, щоб прикрасити її стильно та креативно. Під ялинкою покладіть обов’язковий урочистий атрибут новорічні подарунки.

венок11

Christmas-Tree-Decorating-Ideas-Luxury1 640x480_elka-podarki-rozhdestvo-novyij-god-komnata-kamin

Неймовірно гарно та творчо можна підійти до новорічного декору вікна та підвіконня. Така прикраса створює затишок та радісну атмосферу.

wiwi02a 960290 PhotoRepro:1

окно6

венок10

Прикрасити до Нового року можна практично кожний куточок в будинку: сходи, стіни, камін, стелю, люстру. Маленькі святкові деталі в оселі підкреслюють чарівність очікування новорічного дива.

венок19

венок29

венок9

beautiful-christmas-decorating-ideas-by-pottery-barn

Оселя, прикрашена до Нового року з любов'ю, має особливий затишок, шарм та красу.

Оставьте свой комментарий:

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге