З Новим роком та Різдвом Христовим! Акція для наших клієнтів 2015

  Автор:

З Новим роком та Різдвом ХристовимДрузі! Від імені всього колективу ТМ «Альфа» м. Богуслав щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо творчого натхнення, реалізації самих сміливих ідей, нових професійних досягнень, наполегливості та успіхів, здоров”я та добробуту родині, а саме головне МИРУ та Процвітання нашій Україні! В подарунок Вам- Акція 2015 року!

Оголошуємо Акцію Нового 2015 року!

Подарунки приємно отримувати кожному, а нам приємно їх дарувати)))

Нашим Постійним Клієнтам ми даруємо на наступну передноворічну кампанію 2015 максимальну знижку та приємні сюрпризи при замовленні солодких новорічних подарунків до 15 жовтня 2015 року. Дякуємо Вам за співпрацю та приємні відгуки!

Спеціальні знижки при замовленні до 15 жовтня 2015 р. чекають також на всіх, хто в цьому році отримав  Повний Каталог ТМ Альфа на свою електронну пошту та підтвердив підписку на нашу розсилку.

*** (якщо Ви ще не зробили цього, то прямо зараз!!! внесіть своє ім"я та електронну адресу у форму отримання Каталогу справа у віджеті або в кінці цієї статті. Потім зайдіть  в свою електронну пошту - підвердіть підписку на нашу розсилку та візьміть участь у Акції 2015 року )

Сподіваємось на співпрацю в наступному 2015 році! Тож чекайте першими!!! Новий Каталог Новорічних Подарунків ТМ Альфа на Вашу електронну адресу (вказану в розсилці) вже на початку жовтня 2015 року!

*** нагадаємо, що замовлення ми починаємо приймати з початку жовтня. Згідно Ваших замовлень закуповуємо цукерки у фабрик- виробників, а нам солодощі приходять тільки в листопаді-грудні. Термін придатності цукерок мінімум до 15 лютого. Тому ми гарантуємо СВІЖІСТЬ кожної !!! цукерки в подарунку.)

Коротко про підсумки нашої роботи.

Минає 2014 рік. Він був важкий для України. Закінчилась й наша «гаряча передноворічна пора». Криза звичайно відчутна. Але наші обсяги реалізації Новорічних Подарунків в 2014 році зросли порівнянні з минулими роками.

Ми запропонували найбільший!!! в Україні вибір упаковки. Була популярна традиційна упаковка. Але в нашій пропозиції також користувався попитом абсолютний ексклюзив, який не пропонує ніхто в Україні.

Ми якісно виконали всі замовлення наших клієнтів в обумовлені строки, не дивлячись на труднощі та отримали хороші відгуки про співпрацю. Проблема відключення світла по 8 годин на день в листопаді – грудні призвела до рішення працювати в нічні зміни, аби вчасно виготовити новорічні подарунки й виконати свої обов”язки перед нашими клієнтами.

*** В зв”язку з повною завантаженістю та відключенням світла, ми змушені були відмовили кільком клієнтам, які хотіли зробити замовлення в середині грудня. Приносимо свої вибачення та пропонуємо на наступний рік робити замовлення значно раніше та взяти участь в Акції 2015 зі знижками та сюрпризами.

С Різдвом

Вітаєм Вас із Новим роком,
Зі всіма Різдвяними Святами!
Нехай життя із кожним кроком
Ваш дім наповнює скарбами!

Хай сонце радо Вас вітає,
Кує зозуля літ багато,
Здоров’я з пишним короваєм
Приходить в будні і на свято!

Нехай тепло людських сердець
Вам душу щиро зігріває,
І переможних справ вінець
Хай Вашу голову вінчає!

Хай ширшим стане друзів коло:
Протягне руку всякий стрічний,
І буде кожен день казковим
Як ніч Різдвяна й Новорічна!

Веселих Вам Свят! Дякуємо за співпрацю! До зустрічі у наступному 2015 році!

З повагою.
Менеджери з продажу ТМ "Альфа" , Євгеній Пузатко та Олена Пузатко

Я

IMG_3376

 

 

 

 

Оставьте свой комментарий:

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге

Оставьте свой комментарий или вопрос

на Блоге